instalacje elektryczne faq 3 Fazy Pustelnik

faq

Podstawowy schemat jest bardzo prosty. Kontaktujesz się z nami w dowolnie wybrany sposób w celu wykonania wyceny, my tej wyceny szybko dokonujemy. Oczywiście masz prawo mieć dalsze pytania i wątpliwości, które postaramy się skutecznie rozwiać. Gdy już zdecydujesz, że to właśnie z nami chcesz współpracować, umówimy się na konkretny termin (rozpoczęcia prac lub obejrzenia miejsca inwestycji). Wtedy też podpisujemy umowę. Przystępujemy do prac, a w razie wątpliwości na różnych etapach się z Tobą kontaktujemy. Ty oczywiście kontaktujesz się z nami, kiedy masz na to ochotę, chyba że jesteś niemal codziennie „na budowie” i masz w ten sposób wszystko pod kontrolą. Gdy skończymy swoją pracę, Ty sprawdzasz, czy wszystko Ci odpowiada i ostatecznie się rozliczamy oraz wystawiamy fakturę, o ile sobie tego życzysz.
Wycena jest oczywiście bezpłatna, robimy ją w 24 h, a w rzadkich przypadkach może ten termin wydłużyć się do 72 h. Najlepszym sposobem, aby uzyskać wycenę jest napisanie maila. Mile widziane są plany, schematy. Pozwoli to nam dokładniej wycenić Twoje zapytanie. Jeśli wolisz od razu bezpośrednią rozmowę, nie ma problemu, zadzwoń. Jeżeli nie odbierzemy, to bardzo możliwe, że akurat stoimy na drabinie czy wiercimy w ścianie. W takiej sytuacji oczywiście oddzwonimy.
Rynkowe :) Ciężko z góry, bez oględzin roboty czy chociażby rysunków, wycenić jednoznacznie daną pracę. Nie lubimy pustych deklaracji, więc posłużymy się małymi case studies. Pan Kazimierz chce, abyśmy wykonali dla niego instalację w pokoju. Będzie to klasyczna instalacja elektryczna skłądająca się z 3 gniazd i 2 włączników. Dla typowego przypadku cena jednostkowa to 50 zł za punkt elektryczny. Zatem pan Kazimierz zapłaci łącznie za robotę już z materiałem 250 złotych.

Pan Krzysztof chce, żebyśmy wykonali dla niego pełną instalację elektryczną (120 punktów) oraz automatykę w jego biurze. Zakres prac obejmie zatem 120 punktów elektrycznych, rozprowadzenie przewodów do automatyki, montaż czujników, montaż i uzbrojenie rozdzielni, programowanie sterownika oraz testy. Łącznie pan Krzysztof zapłaciłby 10210 zł. Jednakże przy tak kompleksowym zleceniu możemy dać rabat. Po rabacie cena wyniesie 9597,40 zł. Niestety musimy w tym przypadku doliczyć do ceny końcowej 2% ze względu na to, iż całość robót będzie odbywać się w twardym żelbecie. Często wiertła po takim zleceniu nadają się już tylko do wymiany. Ostateczna cena dla pana Krzysztofa wyniesie więc 9789,35 zł. Po zaokrągleniu 9785 zł.

Jest to kwestia indywidualna i zależy od wielkości zlecenia. Przy wykonaniu np. 2 punktów elektrycznych raczej nie dostaniesz rabatu, ale już przy 200 punktach sprawa wygląda zupełnie inaczej. Generalnie im większe zlecenie, tym większe masz pole do negocjacji.
Tak, udzielamy pisemnej gwarancji na montaż. Na osprzęt gwarancji udziela producent.
Jeśli chcesz nas odwiedzić, oczywiście nie widzimy problemu. Jeśli jednak nie masz na to czasu, masz gwarancję, że w razie potrzeby konsultacji odezwiemy się do Ciebie. Na życzenie wykonamy bezpłatnie dokumentację fotograficzną prac.
Oczywiście! Skontaktuj się z nami, umów termin oraz koszty i czekaj na nasz przyjazd.
Z reguły nie. Staramy się trzymać jednolitego cennika. Jednakże, jeśli jest to naprawdę małe zlecenie (1-2 punkty), może się zdarzyć, że cena będzie wyższa. Wynika to choćby z kosztów paliwa oraz innych, które są niezależne od wielkości zlecenia. Jeśli odległość jest również mała, są duże szanse, że cena będzie standardowa. Na pewno najpierw poznasz koszty i dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do pracy. Nigdy na odwrót.
Ustalając termin rozpoczęcia i zakończenia prac, staramy się brać niezbędne zapasy czasu, tak aby uniknąć przykrych niespodzianek. Gdyby jakieś terminy miały ulec zmianie, powiadomimy Cię o tym najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to dla Ciebie. My też nie lubimy, kiedy nie wiemy jak planować, ponieważ ktoś inny nie poinformował nas o swoich terminach.
Pracujemy odpowiedzialnie, dlatego odpowiedź może być tylko jedna. Tak, zawsze spisujemy umowę. Pamiętaj, że korzyści są obustronne. W umowie zawarte są m.in.: szczegółowy zakres pracy, koszt całkowity, terminy, dane stron zawierających umowę.
Na Twoje życzenie bezpłatnie wykonamy dokumentację fotograficzną położonej instalacji i już nie będziesz się zastanawiać, czy chcąc powiesić ulubiony obraz będzie czekać Cię dodatkowy bonus w postaci naprawy przewierconego przewodu.

Kontakt

3 Fazy s.c.
ul. Boczna 1
05-304 Pustelnik
668 696 436 (Andrzej)
514 890 311 (Wojciech)
M andrzej@3fazy.com
M wojciech@3fazy.com

Stronę wykonał Piotr Markowski. Kontakt: p.markowski84@gmail.com

3Fazy s.c. 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.