elektryk Pustelnik

poznaj nasz zespół

Nasze motto:

Skoro i tak będziesz myśleć, myśl odważnie.

Donald Trump
Andrzej Kaim elektryk

Andrzej Kaim

współwłaściciel

Od małego chciał ratować świat. Najpierw ratował rodziców przed nudą, tworząc dzieła sztuki na ścianach i innych powierzchniach pionowych. Potem ratował świat przed złymi postaciami i obcymi na Pegazusie i PC, a gdy dorósł, postanowił ratować naturę, studiując ochronę środowiska. Niestety, jak się potem okazało, jest to mało możliwe do zrealizowania bez woli i chęci społeczeństwa. Szukając dalej sposobu na życie, wpadł na pomysł wypasania owiec na Podhalu. W międzyczasie jednak rozpoczął studia, które dziś pozwalają mu na sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Na swój sposób wciąż ratuje świat, podpowiadając, co zrobić, żeby budynek był bardziej oszczędny energetycznie, co przekłada się na oszczędności właścicieli. A obecnie już broni swoich Klientów przed źle położoną instalacją elektryczną.

Ratowanie świata wciąż ma we krwi, bo uwielbia komiksy i filmy o superbohaterach. Wolne chwile natomiast poświęca przede wszystkim swojej rodzinie, będąc świeżo upieczonym tatą, a od niedawna interesuje się treningiem funkcjonalnym.

Wojtek Kaim elektryk

Wojtek Kaim

współwłaściciel

Od zawsze marzył o zostaniu elektrykiem i od dziecka ciągnęło go do prądu. Dziś, z wykształcenia technik elektryk, jest na czwartym roku studiów elektrotechnicznych o specjalizacji automatyka na Politechnice Warszawskiej. Posiada 3 lata doświadczenia w automatyce i elektryce przemysłowej. A z innych „rzeczy ważnych” w tym zawodzie — uprawnienia SEP do eksploatacji i dozoru.

Uwielbia siatkówkę (gdyby odkrył talent nieco wcześniej, dziś grałby w reprezentacji) i sporty motorowe, a przede wszystkim Formułę 1 i rajdy samochodowe WRC. Wolne chwile stara się poświęcać na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności potrzebnych do nabijania leveli w zawodzie elektryk/automatyk. W niedzielne popołudnia zaś udaje się na długie przejażdżki rowerowe, delektując się urokami natury.

Kontakt

3 Fazy s.c.
ul. Boczna 1
05-304 Pustelnik
668 696 436 (Andrzej)
514 890 311 (Wojciech)
M andrzej@3fazy.com
M wojciech@3fazy.com

Stronę wykonał Piotr Markowski. Kontakt: p.markowski84@gmail.com

3Fazy s.c. 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.