elektryk Warszawa

poznaj firmę 3 fazy

3 fazy instalacje elektryczne powiat wołomiński

Kim jesteśmy?

Jest nas dwóch.

Stawiamy na jakość. Jest to dla nas kluczowe. Prawdopodobnie nie mamy najniższych cen. Prawdopodobnie nie mamy również najkrótszych terminów realizacji. Ale pomyśl. Czy zlecając wykonanie instalacji, która będzie Ci służyć 10, 20, a może 30 lat, wolisz, żeby wykonawca zrobił ją jak najtaniej i jak najszybciej czy jednak wolałbyś, żeby była wykonana przede wszystkim solidnie? Pamiętaj, że najtaniej i najszybciej oznacza najczęściej bylejakość, zarówno w materiałach, jak i jakości montażu. Jeżeli jednak w dalszym ciągu uważasz, że da się najtaniej, najszybciej i przy zachowaniu najwyższej jakości, masz oczywiście do tego prawo. Ale po usługę zapraszamy do konkurencji, ponieważ nie wykonujemy rzeczy niemożliwych.

Jeżeli jednak zgadzasz się z nami — zapraszamy do współpracy. W zamian możemy zaoferować Ci fachową poradę. Decydując się na współpracę z nami wiesz, że zleciłeś zadanie firmie, w której kluczowa jest jakość wykonanej usługi. Wiesz również, że jeśli zmienisz plany — my będziemy starali się do nich dostosować. Jesteśmy elastyczni w działaniu. Jeżeli po kilku latach będziesz chciał wykonać przeróbkę instalacji, Twój fachowiec nie dostanie rozstroju nerwowego, próbując dojść do ładu z instalacją wykonaną wcześniej przez nas. Znamy również swoje możliwości. To oznacza, że nie podejmiemy się zadania, którego nie będziemy w stanie ukończyć. Dzięki temu oszczędzamy sobie i Tobie przykrych sytuacji. A Ty, jako inwestor, najlepiej wiesz jak stresująca potrafi być budowa.

Żeby nasza współpraca przebiegała w jeszcze mniej stresujący sposób, oprócz jakości trzymamy się innej bardzo ważnej wartości. To komunikacja. Rozumiemy, że nie musisz się znać na tym, co robimy, dlatego cierpliwie tłumaczymy wszystkie zawiłości. Jeżeli zlecenie będzie wymagało dodatkowych nakładów, nie usłyszysz od nas „bo tak”. Dowiesz się dokładnie, dlaczego tak musi być. Przy okazji — bądź pewien, że nie naciągniemy Cię na niepotrzebne koszty. Komunikacja oznacza dla nas dialog, czyli dwustronną wymianę informacji. Będziesz na bieżąco informowany o postępach prac, szczególnie, jeżeli nie masz możliwości codziennie zajrzeć na budowę.

Obszarem naszych działań jest województwo mazowieckie, ale nie zamykamy się definitywnie na inne rejony. Szczególnie, jeśli chciałbyś zlecić nam kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznej lub automatyki domowej. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółowe informacje.

3 fazy elektryka powiat węgrowski

Co robimy?

Zajmujemy się szerokopojętą techniką instalacyjną z zakresu instalacji elektrycznych, alarmowych i automatyki. Wykonamy dla Ciebie klasyczną instalację elektryczną w nowo powstałym budynku, jak również remont lub rozbudowę istniejącej instalacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany zautomatyzowaniem swojego domu, również jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz tylko sterować roletami lub sceną świetlną, czy chciałbyś pełnej integracji wszystkich systemów, czyli pełnoprawny dom inteligentny. Dom inteligentny, czyli taki, w którym wszystkie pojedyncze systemy są ze sobą połączone, wzajemnie na siebie reagują i komunikują się ze sobą.

Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś: „Dobra instalacja to taka, o której zapominamy, że jest w naszym domu”. Właśnie w ten sposób wykonujemy swoją pracę — tak, żebyś nie musiał o niej pamiętać, tylko sprawnie z niej korzystał. W codziennej pracy używamy tylko markowych narzędzi oraz przyrządów pomiarowych. Doskonale rozumiemy, że tylko takie będą efektywne w działaniu. Ty za to masz pewność, że Twoja inwestycja nie będzie miała kilkunastu przestojów tylko dlatego, że sprzęt zawiódł.

Znasz na pewno powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. My też je znamy, dlatego nie wykonujemy budowlanych prac wszelakich. Mamy swoją specjalizację i tego się trzymamy. Żeby być w czymś dobrym, trzeba temu poświęcić dużo czasu. Jakkolwiek specjalizacja nie oznacza, że nie umiemy nic poza naszą branżą. Jeżeli przy okazji prac instalacyjnych poprosisz nas o drobną pracę budowlaną, przeróbkę czy nawet mały remont chętnie go dla Ciebie zrobimy. Pamiętaj jednak, że nie jest to główna gałąź naszej działalności.

Kontakt

3 Fazy s.c.
ul. Boczna 1
05-304 Pustelnik
668 696 436 (Andrzej)
514 890 311 (Wojciech)
M andrzej@3fazy.com
M wojciech@3fazy.com

Stronę wykonał Piotr Markowski. Kontakt: p.markowski84@gmail.com

3Fazy s.c. 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.